Wordpres Tema ve Eklenti Rehberiniz

Avada Tema İncelemesi

Avada, Themeforest’ta tüm zamanların en çok satan WordPress temasıdır. Bu Avada tema incelemesinde, Avada’yı WordPress kullanıcıları arasında bu kadar popüler yapan şeyin ne olduğuna bakacağız.

Avada Teması Hakkında

Avada, Luke Beck ve Muhammad Haris tarafından kurulan ABD merkezli bir web tasarım ekibi olan ThemeFusion tarafından yaratılmıştır. Avada ilk olarak 2012 yılında satışa sunuldu, o zamandan beri sürekli olarak piyasadaki en çok satan WordPress temasıdır.

170.000’den fazla müşterisi var ve ThemeFusion şimdiye kadar 5 milyon dolardan fazla değerde ürün sattı.

Avada’nın hayatınızı kolaylaştıracağına inanıyoruz ve bu bizi çok mutlu ediyor. 1 numaralı önceliğimiz siz, kullanıcı ve bunu her kullanıcıya birinci sınıf destek sağlayarak yaşıyoruz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bize güvenebilirsiniz. Avada’yı denemenizi öneririz, bir WordPress temasının neler yapabileceğine dair bakış açınızı değiştirecektir.

– ThemeFusion Ekibi

Avada Neden En Çok Satan Tema

Avada, görünüşte sürekli büyüyen bir özellik listesiyle doludur ve rekabetçi bir seçenek olmasını sağlamak için düzenli olarak güncellenir. Geliştiriciler, WordPress’in temel işlevlerini hemen hemen her olasılığı kapsayacak şekilde genişletme konusunda kesinlikle harika bir iş çıkardılar ve bu da bunu gerçek bir çok amaçlı tema haline getirdi.

Özelliklerin tam listesi aslında bundan çok daha uzun, ancak bazı önemli noktalar şunlardır:

  • Özel sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı.
  • İçeriğinize eklenecek geniş öğe kitaplığı.
  • Önceden oluşturulmuş web sitelerinin ve bireysel sayfa şablonlarının büyüyen bir seçimi.
  • Video arka planları desteği ve içeriğinize video ekleme.
  • Bir dizi farklı başlık düzeni ve dikey gezinme alanı.
  • Arka plan görüntüsü bulanıklığı, solma efektleri ve diğer animasyonlar.
  • Referans, portföy ve beceri yayınlama araçları.
  • WooCommerce ve Gravity Forms dahil popüler eklentiler için destek.
  • Avada’nın neredeyse tüm özellikleri ve öğeleri, ayrıntılı seçenekler ve mevcut ayarlar kullanılarak tamamen özelleştirilebilir – bu da bu temayı son derece esnek hale getirir.

Avada’nın başarısı çok etkileyici bir hikaye. Sunduğu özelliklere bir göz atalım.

Avada Temasının Özellikleri

WordPress, dünyadaki tüm web sitelerinin% 23’ünde kullanılmaktadır. WordPress’te çalışan her tür web sitesi vardır ve hepsinin gereksinimlerine uyabilecek bir temaya ihtiyacı vardır.

Fiyat
8.5
Destek
9.5
SEO
9.7
Sayfa Hızı
9.2
Arayüz
10
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0
Artıları
Çok farklı sektörler için kullanıma hazır demo tasarımlar
İyi kodlanmış hızlı ve responsive
Yeni sürükle bırak tasarım oluşturma imkanı
Ücretsiz eklenti desteği
Eksileri
Devre dışı bırakıldığında kodlar kalıyor olması
Çok eklentiye ihtiyaç duyması
9.4

Avada, WordPress temalarının anahtar çakısı olarak bilinir. Bu itibarı, temayla oluşturulmuş çok çeşitli özellikler sunarak kazanmıştır.

Sınırsız Tasarımlar

Avada teması sınırsız tasarım seçenekleriyle birlikte gelir. Birden çok temaya olan ihtiyacı ortadan kaldıran neredeyse her tasarım stilini oluşturmanıza olanak tanır. Sınırsız renk ve stil seçmenize izin veren kullanımı çok kolay bir tema seçenekleri paneli var. Popüler bir temayı kullanmayı ve yine de benzersiz bir şekilde size ait bir tasarıma sahip olmayı mümkün kılıyor.

Avada Hazır Tasarım Temalar

 

Tamamen Duyarlı

Mobil cihazlar ve tabletler, internet trafiğinin büyük bir kısmını oluşturur. Bu nedenle, her web sitesinin daha küçük ekranlarda iyi görünmesi için duyarlı olması gerekir. Avada, kutudan çıktığında tamamen duyarlıdır. Ayrıca, duyarlı düzeni bozmadan kapların ve kutuların genişliğini değiştirmenize olanak tanır.

Fusion Çekirdek

Fusion core, her Avada temasıyla birlikte gelen bir eklentidir. Avada ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve kullanımı son derece kolay bir Fusion sayfa oluşturucu ekler. Sayfa oluşturucuyu kullanarak, Avada’nın tüm özelliklerini kullanarak kendi sayfalarınızı tasarlayabilirsiniz. Fusion core ayrıca Fusion Slider, kısa kod oluşturucu ve mega menü içerir.

Bu temayı denedikten sonra başka bir tane aramayacaksınız. Hiç. Hayal edebileceğiniz her açıdan harika.

-Drazencro, Themeforest Kullanıcısı

Entegrasyonlar

Avada, WooCommerce platformuyla tamamen uyumludur. Entegrasyon inanılmaz derecede güzel ve size açılış sayfaları, blog bölümü, portföy veya eklemek istediğiniz her türlü içeriği eklemeniz için yeterli araç sağlar.

Avada Woocommerce Entegrasyonu

 

Avada ayrıca bbPress forumları ile tamamen uyumludur. Forumlar için ayrı bir tema ayarlama konusunda endişelenmeden forumlar oluşturabilirsiniz. Sitenizin geri kalanıyla güzel bir şekilde bütünleşir.

Bu güçlü tema aynı zamanda Yerçekimi Formları, İletişim Formu 7, Etkinlik Takvimi, WPML vb. İçin yerleşik stillerle birlikte gelir.

Eklentiler

Avada, her lisansla birlikte gönderilen bir avuç eklenti ile birlikte gelir. Avada ekibi tarafından özel olarak Avada ile çalışmak üzere yazılan Fusion Core eklentisinin bir kopyasını alırsınız. Bu eklentide kaydırıcılar, menüler, kısa kodlar ve tam teşekküllü modern sayfa oluşturucu bulunur.

Bunun dışında Devrim Kaydırıcısı, Katman Kaydırıcısı, Paralaks Füzyon Kaydırıcısı, Elastik Kaydırıcı da temayla birlikte gelir. Kaydırıcılar ve CSS 3 animasyonları ile güzel sayfalar oluşturmanıza olanak sağlar.

Yazı Tipi Harika Vektör Simge Yazı Tipleri

Avada, kısa kodlar, mega menüler, gezinme menüleri, sosyal gereçler, sosyal menüler ile kullanabileceğiniz tam entegre Font Awesome simge seti ile birlikte gelir.

Kullanım kolaylığı

Avada ile birlikte gönderilen o kadar çok seçenek ve seçenek var ki, kulağa çok karmaşık bir sistem gibi geliyor. Ne kadar kullanıcı dostu olduğunu öğrenmek için kullanım kolaylığı açısından kontrol ettik.

Avada, temayı etkinleştirir etkinleştirmez kutudan çıkar. Ancak, sitenizin demolardan biri gibi göründüğü seviyeye ulaşmak için sitenize içerik eklemeniz gerekir. Örneğin, kaydırıcı eklemek istiyorsanız, önce kaydırıcı oluşturmanız gerekecektir.

 

Avada, kaydırıcılar, açılış sayfaları oluşturmak ve temanızı ihtiyaç duyduğunuz kadar özelleştirmek için kullanımı çok kolay araçlarla birlikte gelir. Ayrıca, kendi yarattığınız benzersiz bir tasarıma sahip tamamen yeni düzenler oluşturmak için kullanabileceğiniz bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Ayrıca, bu eksiksiz uzmanların Divi ile Avada arasındaki karşılaştırmasına bakın.

En yeni başlayan kullanıcılar için bile tüm bu araçların kullanımı çok kolaydır. Bununla birlikte, demo içeriğini içe aktarma şansınız da vardır. Avada web sitesinden bir demo seçin ve tüm içeriğini web sitenize indirebilirsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken, demo içeriğini kendi içeriğinizle değiştirmek.

Belgeler ve Destek

Avada Theme, web sitesinde destek ekibi hakkında bilgi veriyor. Ekip, temayı yaratan gerçek insanlardan gerçek destek sağladıklarını iddia ediyor.

Satış sonrası desteği sunmaktan gurur duyuyoruz. Sitenizi sizin kadar önemsiyoruz ve mümkün olan her şekilde yardımcı olacağız

-Team Avada

Avada çok iyi belgelenmiştir. Temanın her özelliği, tema belgelerinde ayrıntılı olarak ve adım adım talimatlarla açıklanmıştır. Avada ile birlikte gönderilen ek eklentiler için belgeler de mevcuttur.