Wordpres Tema ve Eklenti Rehberiniz

Hostgator Performans İncelemesi

HostGator, dünyanın her yerinden 8 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapan en popüler hosting şirketlerinden biridir. HostGator, özellikle uygun fiyatlı başlangıç planları ve kolay kurulumuyla paylaşımlı hosting sektöründe oldukça iyi bir noktada bulunmaktadır.

Hostgator hizmetine güven duyduğunu göstermek için de 45 gün sorgusuz sualsiz para iadesi garantisi vermektedir.

HostGator 2002 yılında Florida Atlantic Üniversitesi’nde bir öğrenci olan Brent Oxley tarafından kuruldu ve şu anda 8 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yaparak sektördeki en popüler web barındırma sağlayıcılarından birine dönüşmüştür.

Her HostGator planıyla, web sitenizi hızlı bir şekilde kurup çalıştırmanıza yardımcı olacak çok çeşitli araçlar elde edersiniz. İster site oluşturucu araçları isterse tek tıklamayla uygulama yükleyicisi, ister SEO araçları veya yedekleme çözümleri isteyin, her şey parmaklarınızın ucundadır. Ayrıca 45 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, böylece risksiz bir barındırma hesabına kaydolabilirsiniz.

HostGator’un ödüllü destek ekibi yıl boyunca her gün ihtiyaç duyduğunuz her an telefon, canlı sohbet veya e-posta yoluyla hizmetinizdedir. Kapsamlı dökümantasyon ile hosting kurulumunuzun her aşamasını kolaylıkla geçmenize yardımcı olur.

Hostgator her zaman altyapısını ve kullanıcı deneyimini arttırarak mükemmellik için çabalar. İster bir hobi sitesi ister büyüyen bir şirket web sitesi oluşturmak isteyin, kullanıcı arayüzünün kullanımını son derece kolay bulacaksınız. İşletmeniz büyüdükçe, hesabınızı VPS ve özel sunucu seçeneklerine kolayca yükseltebilirsiniz.

 • Ücretsiz Site Oluşturucu
 • Limitsiz Hosting
 • 7/24 Destek
 • Tek Tıkla WordPress Kurulumu
 • 2,75 usd Başlangıç Fiyatı
 • Ücretsiz Domain
 • HostGator, yeni başlayan ve siteleri için düşük bir trafik hacmi bekleyen kullanıcılar için en iyi seçim olan paylaşımlı hosting olarak da bilinen ucuz barındırma hizmeti sunar. HostGator’un ucuz barındırmasıyla birçok web sitesi tek bir barındırma sunucusunu paylaşacaktır.

  HostGator ayrıca, sık trafik dalgalanmaları sırasında bile daha hızlı sayfa oluşturma gerektiren bir web sitesi için bulut barındırma hizmeti sunar. Bulut barındırma, web siteniz için birden fazla sunucu kaynağı kullanırken, paylaşılan barındırma tek bir sunucu ile sınırlıdır.

  Her HostGator’ın ucuz ana bilgisayar planıyla, tek tıklamayla yükleyicilerle WordPress, Joomla ve Drupal dahil olmak üzere bir web sitesini kolayca başlatmanıza olanak tanıyan tonlarca farklı web sitesi komut dosyası elde edersiniz.

  Diğer birçok barındırma sağlayıcısının aksine, tüm HostGator planları, limitsiz depolama ile alan adınızla hesabınızdan sınırsız e-posta adresi oluşturmanıza izin verir. Ayrıca, barındırma hizmetlerini 45 gün boyunca risksiz deneyebilirsiniz.

  WordPress.org tarafından yıllardır önerilen bir WordPress ortağı olan HostGator, son derece verimli b

  irWordPress barındırma hizmeti de sunuyor. WordPress barındırma ile, WordPress’e özgü güvenlik açıklarını ve saldırıları önlemek için kutudan çıkar çıkmaz ek koruma elde edersiniz.

  Geleneksel web barındırma seçeneğinden farklı olarak, HostGator’un yönetilen WordPress barındırma hizmeti, WordPress sitelerinizi hızlı bir şekilde otomatik olarak yedekleyebileceğiniz, trafik artışlarını yönetebileceğiniz ve e-posta hesaplarınıza erişebileceğiniz, kullanımı kolay bir cPanel arayüzü ile birlikte gelir.

  2 kat daha hızlı web sitesi hızı, WordPress siteleriniz için daha yüksek düzeyde koruma ve otomatik WordPress güncellemeleri yaşayabilirsiniz.

  Hostgator’un Öne Çıkan Özellikleri

  Tüm yönetilen barındırma planları% 100 ücretsiz geçiş, otomatik kötü amaçlı yazılım temizleme ve ölçülmemiş depolama alanıyla birlikte otomatik günlük veritabanı yedeklemelerini içerir.

  Uptime Garantisi

  HostGator,% 99,99 çalışma süresi garantisi vaat ediyor. Üstelik, çalışma süresi garantilerinin altında kalan kesinti süreleriyle karşılaşırsanız, hesabınıza bir aylık kredi alırsınız.

  Para İade Garantisi

  Dışarıdaki çoğu web barındırma şirketinin aksine, HostGator hizmetlerini 45 gün boyunca risksiz olarak denemenizi sağlar ve hizmetlerinden tam olarak memnun kalmazsanız paranızı geri alırsınız.

  Ücretsiz Site Taşıma

  HostGator’un uzman taşıma ekibi, mevcut web sitenizi ve alan kayıtlarınızı herhangi bir yerden HostGator hesabınıza aktarmanıza yardımcı olur. Bu şekilde tüm çevrimiçi portföyünüzü tek bir merkezde yönetebilirsiniz. Tüm yeni hesaplar HostGator’ın ücretsiz transferleri için uygundur.

  Sınırsız E-posta Hesabı

  Diğer birçok barındırma sağlayıcısının aksine, tüm web barındırma planları, limitsiz disk alanı ile sınırsız e-posta hesapları kurmanıza izin verir.

  Esnek Fatura Dönemleri

  HostGator’a kaydolurken, daha uzun dönemler için indirimlerle bir aydan 36 aya kadar ödeme yapmayı seçebilirsiniz.

  Hostgator Performans Ölçümleri

  Web sitesi performansı, bir web barındırma seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en büyük faktörlerden biridir.

  Şüphesiz, ziyaretçileriniz sitenizin hızlı bir şekilde yüklenmesini bekliyor ve bir araştırmaya göre yüklenmesi yaklaşık üç saniye sürerse sitenizi terk edecekler.

  HostGator’ın performansını test etmek için, varsayılan Twenty Seventeen temasını kullanarak WordPress ile bir test sitesi oluşturduk ve ayrıca test sitemizdeki canlı ortamı yansıtmak için bazı sahte içerikler yükledik.

  Pingdom’un web sitesi hız testine göre, test sitemiz Dallas, Teksas’taki bir sunucu için bir saniyeden daha kısa sürede yükleniyor. Bu, test edilen tüm sitelerin% 94’ünden daha hızlıdır.

  Pingdom dışında, HostGator’ın trafik dalgalanması sırasında ziyaretçileri nasıl ele aldığını anlamak için Load Impact adlı bir test aracı da kullandık. Load Impact, sitemize bazı sanal kullanıcılar (VU’lar) gönderdi ve kademeli olarak bir seferde 100’e kadar ziyaretçi oluşturdu.

  Aynı anda 80 tekil anlık ziyaretçiye kadar site hızı çok fazla etkilenmezken, 80 kişiden sonra yavaşlamaya başladı.

  Paylaşınlı barındırma ortamı düşünüldüğünde bu sonuçlar oldukça iyidir. Paylaşımlı barındırma ile sunucu kaynaklarınızı diğer sitelerle paylaşacaksınız. Bir seferde sık sık bu kadar çok ziyaretçi alırsanız, daha sorunsuz performans için büyük olasılıkla barındırma hizmetinizi VPS’ye yükseltmeniz gerekecektir.

  Bununla birlikte, site hız testimiz sırasında asla kapanmadı.

  Diğer taraftan web sitenizde yayınlanan içerik, sitenizin performansını etkileyecektir. Örneğin, çok fazla resim içeren bir sitenin yüklenmesi, resim içermeyen bir siteye kıyasla büyük olasılıkla daha fazla zaman alacaktır.

  Sunucu yanıt süresinde daha doğru bir sonuç almak için sayfamızın içeriğini tamamen görmezden gelmeye ve yanıt süresini test etmeye karar verdik.

  Bu amaçla, içeriği tamamen görmezden gelerek farklı şekilde çalışan ve New York, LA, Londra, Brezilya, Hindistan, Singapur, Japonya ve Avustralya olmak üzere sekiz farklı küresel konumdan yükleme süresini kaydeden, Bitcatcha olarak bilinen bir hız testi aracı kullandık. Her konumun hızı, üç kez ayrı ayrı ölçülür ve ardından sonuçların ortalaması alınır.

  Rapordan, HostGator sitemizin Bitcatcha tarafından C olarak derecelendirildiğini görebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde, web barındırma sunucusu sadece birkaç milisaniye içinde hızlı bir şekilde yanıt verdi.

  Dünyanın dört bir yanındaki tüm konumlar için, HostGator hala bir saniyeden daha kısa sürede yanıt verdi. HostGator sunucularının Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alması sürpriz olmadı. Bu aynı zamanda sitenizin dünyanın her yerinden web sitenizin ziyaretçileri için ve ABD ziyaretçileri için daha da hızlı yükleneceği anlamına gelir.

  HostGator Müşteri Desteği

  2 milyondan fazla müşteri halihazırda HostGator’a güvendi; Şüphesiz, HostGator dünyadaki en güvenilir web barındırma şirketlerinden biridir.

  HostGator’un ödüllü müşteri destek ekibi yıl boyunca her gün telefon, canlı sohbet veya e-posta yoluyla yardıma ihtiyacınız olduğunda hizmetinizdedir. Herhangi bir barındırma planına abone olduktan sonra, tüm destek biletlerinizi yönetebileceğiniz HostGator’un özel destek portalına erişim elde edeceksiniz.

  Kapsamlı destek portalları, web barındırma ile ilgili sorularınızın yanıtlarını içerir. Portaldaki arama çubuğunu kullanarak kolayca bir çözüm bulabilirsiniz. Güçlü yardım merkezlerinde 680’den fazla yardım makalesi ve 500’den fazla eğitici video bulunur.

  En iyisi, HostGator desteğinin CEO Adam Farrar’ın kendisi tarafından garanti edilmesidir. Normal destekle ilgili bir sorun bulursanız, biletinizin Adam’a atanmasını isteyebilirsiniz, böylece doğrudan yanıt verebilir.

  Hostgator Kullanım Kolaylığı

  Tüm HostGator barındırma hesabı, tüm web sitenizi, e-postalarınızı, faturalandırmanızı ve destek portalınızı yönetebileceğiniz, kullanımı kolay bir cPanel ile birlikte gelir.

  Tek tıklamayla yükleyiciyle yeni bir web sitesini kolayca başlatmanıza yardımcı olacak tonlarca farklı web sitesi komut dosyası bulacaksınız.

  HostGator ayrıca 100’den fazla mobil uyumlu şablonla birlikte gelen HostGator web sitesi oluşturucu olarak bilinen eksiksiz bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gelir. Ayrıca PayPal ile sorunsuz entegrasyon sunarak müşterilerinizin ürün veya hizmetlerinizi HostGator oluşturucu ile oluşturulmuş sitenizden satın almalarını kolaylaştırır.

  Yorum yapın